"W świetlicy szkolnej 10.06.2026 - odbyło się spotkanie związane z podsumowaniem wyjazdu grupy 23 uczniów naszej szkoły na miesięczne zagraniczne praktyki zawodowe we Włoszech. Wyjazd był realizowany w ramach KA121-VET - Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Wyjazd był w 100% finansowany ze środków Unii Europejskiej Erasmus+.
Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie technikum samochodowego i technikum eksploatacji portów i terminali. Organizacją partnerską po stronie włoskiej była EU Mobility Italy z siedzibą w Genui.
Uczniowe szczęśliwi i zachwyceni podzielili się wnioskami z wyjazdu. Czekamy na kolejny wyjazd w przyszłym roku szkolnym."





















